Vlčata

Vítáme Tě v oddíle 22. Smečky vlčat – Svišti. Jsme oddíl určený pro všechny chlapce 1-5. třídy ZŠ. Každý týden se scházíme v naší klubovně ve Staré Bělé na schůzkách, kde se kluci účastní připraveného programu. U nás ve skautu se naučíš spoustu praktických dovedností, kterými můžeš vyniknout. Ať už jde o rozdělávání ohně v přírodě nebo týmová spolupráce v kolektivu správných kluků.  Nemusíš se však bát, že bychom se na schůzkách jenom učili. S námi si zahraješ spoustu nových her a užiješ si hromadu legrace. Mimo jiné se účastníme pravidelných výprav, které opravdu stojí za to. Také jezdíme každé léto tábořit do přírody, kde spíme ve stanu nebo pod širou oblohou! Skauting není jenom způsob jak smysluplně vyplnit čas. Také Ti ukáže zcela nový pohled na svět a naučí tě ctít významné životní hodnoty. Neváhej udělat krok správným směrem a přidej se mezi nás!

Kontakty:

22.smecka@email.cz

Vedoucí oddílu – Petr Vavrečka 732931456

Zástupce vedoucího oddílu – Adam Kratoš 770118725

Rádci – Jáchym Kratoš, Patrik Galeziok, Matěj Hořínek

Sledujte nás i na Facebookových stránkách: https://www.facebook.com/Svisti22

22. Smečka vlčat – Svišti
Tým vedoucích (Zleva): Petr Vavrečka, Patrik Galeziok, Adam Kratoš, Matěj Hořínek, Jáchym Kratoš