Skauti

Ahoj, jsme 1. skautský oddíl ze Staré Bělé, určený pro kluky 6.-9. tříd. Scházíme se každou středu od 17:00 do 19:00 v naší klubovně (https://mapy.cz/s/jopajocepo).

Co vůbec skauting je?

Skauting, to jsou dvě základní věci – dobrá parta a dobrá příležitost. Jednak skupina lidí, přátel, kamarádů – jednak příležitost žít život dynamicky a smysluplně. Skauting je celosvětově největší výchovné hnutí pro děti a mladé lidi. Umožňuje žít a dělat věci společně a staví před ně příležitosti, které jsou zároveň zábavou, hrou – a zároveň způsobem, jak poznávat nové věci.

Skautský tábor 2023

Co mi skaut přinese?

Samostatnost, schopnost spolupráce, životní hodnoty, přátelství, silné zážitky, zkušenosti, rozvoj osobního potenciálu, zodpovědnost za sebe, kvalitní životní vzory a celoživotní partu skvělých kamarádů.

Co mám od našeho oddílu očekávat?

Aktivní spolupráci v Tvém rozvoji, spolupodílení na tvorbě životních hodnot, víkendové výpravy, letní tábory, pravidelné schůzky, zázemí a zkušenosti v největší volnočasové organizace v České republice pracující s dětmi a spoustu zábavy.

Kontakty:

1oddilskauti@gmail.com

Hlavní vedoucí: Pavel Stuchlý (776 167 435)

Oddíloví rádci: Jan Grygar (601 513 513), František Dlouhý, Vojtěch Vlček, Václav Stuchlý, Karel Kania